CATA Hood GC DUAL A 75 XGBK/D Canopy, Width 75 cm, 820 m /h, Black glass, Energy efficiency class A, 65 dB
- TootjadCATA
- Mudel: 02131208
- Saadavus: 1
-
355€
CATA Hood GC DUAL A 75 XGBK/D Canopy, Width 75 cm, 820 m³/h, Black glass, Energy efficiency class A, 65 dB
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Brutokaal | 12.44 kg |
| Energiatõhususe klass | A |
| Filtripuhastuse indikaator | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Heitgaasiotsiku läbimõõt | 15 cm |
| Intensiivkiirus | Yes |
| Juhtpaneel | Touch control panel with automatic shut-down timer |
| Kiiruste arv | 4 |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 30 cm |
| Laius | 75 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne tõmbevõimsus | 820 m /h |
| Mootori tüüp | BT3 |
| Mootori võimsus | 280 W |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 65 dB |
| Müratase (aeglane kiirus) | 50 dB |
| Netokaal | 10.44 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | GC DUAL A 75 XGBK/D |
| Sügavus | 25 cm |
| Tare weight (kg) | 2 kg |
| Toote värv | Black glass |
| Tüüp | Canopy |
| Volume (m3) | 0.109395 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: cata hood gc dual a 75 xgbkd canopy, width 75 cm, 820 m h, black glass, energy efficiency class a, 65 db, 02131208, cata

